2speak.co.il

לימוד אנגלית באינטרנט- לימוד באופן עצמי


לימודי אנגלית

אפשר להשתמש באינטרנט למשחקים ותקשורת עם חברים, ואפשר להשתמש בו גם לצורכי לימוד ואפילו לא להשתעמם מזה
אתם זוכרים את הימים בהם העדפנו להישאר בבית ולא ללכת לבית ספר כדי לצפות בתוכניות לימוד אנגלית כמו candy can do itאו here we are? ובכן הימים ההם לא ממש נעלמו הם פשוט השתנו. במקום לצפות בתוכניות טלוויזיה ללימוד אנגלית אנו פונים אל לימוד אנגלית באינטרנט.
 
בישראל קיימים מספר
אתרים ללימוד אנגלית. לימודים אלו מתאימים לילדים, תיכוניסטים ואף לאנשים מבוגרים הרוצים ללמוד אנגלית או לשפר אותה. לימודים באמצעות אינטרנט מאפשרים חווית לימודים שונה מזו שמוכרת לנו מבית הספר או מקורסי ערב ללימוד אנגלית.
 

כיצד לומדים אנגלית באמצעות אינטרנט

כפי שתיארנו,  הם חוויה אחרת לגמרי מאשר בבית ספר או בקורס ערב. מדובר על חוויה אינטראקטיבית המשלבת לימודים עם משחקים, חוויה אישית יותר בה לומד הגולש עם עצמו ללא מגבלות של זמן ובתנאים שנוחים לו.
 

שיטת התרגום
 
לומדים מילים ומשננים אותן ואז נערכים מבחנים חוזרים ונשנים על אותן מילים. מילים אלו נכתבות על המסך ונאמרות בקול ברמקולים של המחשב. כמו כן למילים מצורפות תמונות שמסבירות את משמעותן וכן מוצגות הטיות שונות של המילה במשפטים מתאימים.
 

שיעורים און ליין
 
מדובר על מערך שיעורים שנמצא באתר והגולש יכול לצפות בהם. בית ספר ברליץ למשל העלה 120 שיעורים לאתר, והגולש יכול לצפות בכל שיעור. השיעורים מחולקים לרמת התחלה, אמצע ומתקדמים.
 

תרגול באינטרנט
 
האתר מעלה תרגילים שונים והגולש צריך לפתור אותם. מדובר על תרגילי דקדוק והבעה וכן תרגילי קריאה. שיטה זו מאפשרת לגולש לעבוד באמצעות המחשב כמו שהיה לומד אילו היה הולך לקורס ערב.

לעיתים אתרים מציעים
לימוד אנגלית באינטרנט באמצעות תרגול זה במסגרת של שיעורי אנגלית לקבוצות קטנות. זה יכול להיות שמספר חברים יעבדו יחד על אותו מחשב וזה יכול להיות אפשרי שגולשים ישבו בבתים שונים ויערכו שיעור במשותף באמעות שיחות וידיאו ברשת.
 

מה צריך בשביל לימוד אנגלית באינטרנט
 
אם לימודי אנגלית בכיתה דורשים סבלנות, השקעה, רצון וריכוז, אזי שלימודי אינטרנט בבית דורשים גם משמעת עצמית גבוהה (מעצם העובדה שאין אף מורה שיושב לצידנו ומכריח אותנו ללמוד), וכן מחשב מהיר עם אינטרנט מהיר.

אחת הסיבות שרבים מתקשים ללמוד באמצעות אינטרנט היא העובדה שהאינטרנט אצלם איטי וזה גורם להם לבזבז זמן רב, מה שגורע מההשקעה.
 

יתרונות וחסרונות של לימוד אנגלית באינטרנט
 
מיותר לציין שהיתרון הגדול של
לימוד אנגלית באינטרנט הוא היכולת ללמוד בתנאים שנוחים לנו. הדבר נכון בייחוד שמדובר על לימודי אנגלית עם אתרים שמעלים שיעורים ותרגילים לרשת. אז אפשר ללמוד בכל שעה שנוחה לנו. יתרון נוסף הוא, שעלות לימוד אנגלית באינטרנט היא נמוכה מעלות לימודי אנגלית בבית ספר. למשל, רישום לאתר תרגמני, אתר ללימוד מילים באנגלית הוא 227 שקל לשנת מנוי אחת. לשם המחשה,  סכום כסף זה שווה ל3-4 שיעורים אצל מורה פרטית לאנגלית...
 
ישנם שני חסרונות גדולים במסגרת לימודי אנגלית באינטרנט. החסרון הראשון הגדול, מדובר בלימודים הדורשים משמעת עצמית מאוד גבוהה. העובדה שאין מי שיושב לנו על הראש ללמוד, עלולה להתגלות כבעיה. החסרון השני הוא, אם אנחנו נתקלים בבעיה, לעיתים נתקשה למצוא מישהו שיעזור לנו. בייחוד הדבר נכון אם מדובר באתר שלא עובד עם מורים אלא אתר שמועלים עליו חומרים שונים. לכן רצוי לפנות אל לימוד אנגלית באינטרנט, שנעשים במסגרת של שיעורים אשר מאחוריהם עומדים מורים מוסמכים.

 

 13/08/2010    2speak.co.il
פורום לימודי אנגלית

© זכויות יוצרים – מאמר זה מובא על ידי אתר 2speak.co.il, הינו בבעלותו הבלעדית והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש המפורטים באתר. למען הסר ספק, מובהר בזאת כי אין לצלם ו/או לשכפל ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או להעביר מאמר זה, או חלקים ממנו, לאף גורם. הפרת האמור לעיל בכל אופן או צורה אסורה בהחלט. בעלי המאמר יפעלו וינקטו בכל הצעדים המשפטיים העומדים בפניהם בכל מקרה של הפרה של תנאים אלו. במידה ואתם מעוניינים להשתמש בתכנים או חלק מהם – פנו אלינו דרך טופס יצירת קשר


Copyright © 2019 2speak.co.il כל הזכויות שמורות
אתר לימודי אנגלית מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום לימודי אנגלית
מעוניינים ללמוד אנגלית באופן מקצועי? קבלו פרטים על קורסים
אנחנו עובדים עם בתי ספר מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!